Вітамінно-мінеральні добавки для великої рогатої худоби

Віломікс виробляє високорозчинні вітамінні і мінеральні добавки для ВРХ.
Ми пропонуємо як стандартні так і індивідуальні рішення для всіх вікових і виробничих груп ВРХ.

На основі доступної в господарстві сировини складається відповідна для поголів'я вітамінно-мінеральна добавка.
Ми вважаємо, що найважливішим у виробництві є здорове поголів'я.

Наші консультанти - це Ваші надійні партнери особливо тоді, коли необхідно розробити правильне рішення для досягнення оптимального результату. Ми складемо бюджет відгодівлі і підберемо вітамінно-мінеральну добавку, що відповідає вимогам вашого поголів'я. При оптимізації корму завжди враховується економічні показники і високі виробничі результати. Для цього необхідна інформація про склад концентратів і силосу. Раціони балансують з урахуванням показників, що входять до складу сировини, рівня енергії і закупівельних цін. Найкраще рішення при оптимізації - досягнення високих виробничих результатів при оптимальному складі компонентів за максимально низькою ціною.

Відгодівля та виробничі показники - пов'язані між собою фактори. При проведенні добового контролю можна відстежувати утилізацію корму і проводити аналіз виробничих показників.
Забезпечення мінеральними добавками повинно проводиться відповідно до потреб поголів'я, так як недостача або надлишок добавок може Вам коштувати дуже дорого. Відвертий діалог між фермером, консультантом або ветеринаром допоможе нам знайти вірне рішення.

 

Премікси Віломін


Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зв'яжіться з нашими експертами, які завжди готові надати вам вичерпну інформацію з питань годування і менеджменту.
Експерти компанії Віломікс завжди готові виїхати до вас на виробництво для пошуку найбільш підходящою стратегії годування.

Generic placeholder image

Сергій Будько

Генеральний директор
ТОВ «Віломікс Україна»

+38 096 4159233
sebu@vilomix.dk

Generic placeholder image

Євген Чумак

Канд. вет. наук, технічний консультант
ТОВ «Віломікс Україна»

+38 096 3347744
yech@vilomix.dk