Замінник молока для поросят

Серія ЗЦМ для поросят ViloMilk розроблена спеціально для поросят-сисунів та поросят-відйомишів. Замінник цільного молока ViloMilk — ідеальний старт для поросят, який забезпечує оптимальні умови для їх успішного і ефективного вирощування.

Cухе молоко для поросят — високоякісний продукт, розроблений на основі багаточисленних досліджень компанії Vilomix. Замінник молока ViloMilk складається з комбінації високоякісних природніх інгридієнтів, ретельно підібраних відповідно до потреб поросят. Такий комплекс забезпечує правильний розвиток і швидке зростання поросят, підвищує стійкість травного тракту тварин, покращує засвоюваність поживних речовин та збільшує вагу поросят при відйомі.

Престартер для поросят та ЗЦМ ViloMilk — ідеально збалансована суміш, яка забезпечує поросят всіма необхідними вітамінами та мінеральними речовинами з перших днів життя.

Переваги замінника для поросят ViloMilk:

  • Висока засвоюваність молочних інгридієнтів та білка;
  • Хороші смакові якості та збільшення поїдання корму;
  • Забезпечує здоровий ріст та стабільну міклофлору кишківника;
  • Збільшує засвоюваність корму;
  • Забезпечує швидкі темпи росту та здоровий розвиток поросят;
  • Збільшує вагу поросят при відйомі.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зв'яжіться з нашими експертами, які завжди готові надати вам вичерпну інформацію з питань годування і менеджменту.
Експерти компанії Віломікс завжди готові виїхати до вас на виробництво для пошуку найбільш підходящою стратегії годування.