Профайл

Віломікс — один з лідируючих виробників вітамінно-мінеральних преміксів в Данії та на міжнародному ринку

Vilomix Ukraine — частина групи компаній Danish Agro, яка була заснована в 1901 році, та Vilomix Holding (Данія) — провідного у світі виробника преміксів, концентратів і замінників молока.

Сьогодні Vilomix Holding — це більше 500 співробітників в 13 країнах світу. Вже понад 40 років компанія виробляє високоякісні вітамінні та мінеральні суміші для всіх видів тварин, оптимізує корми, пропонує індивідуальні рішеннях та менеджмент для економічного зростання та максимізації прибутку фермерських господарст по всьому світу.

Контроль якості на всіх етапах виробничого процесу, підтверджений сертифікатами ISO 9001, FAMI-QS, HACCP та внутрішньою системою контролю, гарантує безпечність та ефективність готової продукції та клієнтський сервіс найвищої якості.

Команда спеціалітів Vilomix Ukraine з багаторічним досвідом в області виробництва та оптимізації кормів, генектики, годівлі тварин та менеджменту пропонує ефективні комплексні рішення, що відповідають потребам кожного фермерського господарства та забезпечують його максимальну прибутковість. Задоволенність наших клієнтів є для нас визнанням та мотивацією одночасно.

 

Продажі по всьому світу

Компанія Vilomix має багаторічний досвід роботи та визнання на міжнародному аграрному ринку.

Vilomix Holding складається з 9 фабрик та 3 торгових відділень. Наші офіси є в 13 країнах світу, серед яких Данія, Норвегія, Швеція, Німеччина, Латвія, Польща, Сербія, Росія, Руминія та Україна.