Якість

Якість продукції має колосальне значення для благополуччя, здоров’я і продуктивності тварин — та підсумкового результату кожного фермерського господарства. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб наша продукція відповідала найвищим міжнародним стандартам якості. Стратегія якості Vilomix розроблена, щоб забезпечити відстеження продукції протягом всього виробничого процесу (від отримання сировини до поставки готової продукції).

ISO 9001 - Гарантія якості

Клієнтам Данск Віломікс надається продукція високої якості. Компанія атестована за стандартами FAMI-QS і DS / EN ISO 9001. Сертіфікація ISO 9001 являє собою систему управління, яка забезпечує вироблення продукції заданого рівня якості.

HACCP - внутрішня система контролю - дотримання правил гігієни

Внутрішня система контролю встановлена для забезпечення гігієни в широкому сенсі і отримання безпечного корму по всьому «ланцюжку» від сировини, матеріалів, упаковки до доставки готової продукції кінцевому споживачеві. Внутрішня система контролю є загальноприйнятим вимогою ЄС до всіх постачальників харчової та комбікормової промисловості незалежно від їх розміру.

Що таке внутрішня система контролю?

- HACCP - це абревіатура від Hazard Analysis Critical Control Points - система безпеки харчових продуктів.
- Внутрішня система контролю - заходи, що проводяться для управління безпекою в харчовій і комбікормової промисловості
  Внутрішня система контролю встановлена для:
     - Виробництва продукції, що не завдає жодної шкоди здоров'ю людини.
    - Дотримання законодавства на виробництві

Здійснюючи внутрішню систему контролю, можна отримати загальне уявлення про проблеми і ризики, які виникають в процесі виробництва. У цьому випадку ризики і помилки зведені до мінімуму, а вироблена продукція буде більш надійною. Більш того, можна знизити витрати, так як бракується менша частина продукції.

У 2004 р компанія Данск Віломікс ввела оцінку ризику виробничого процесу за принципами HACCP.

Відстеження

Згідно з вимогами Європейського Законодавства 178/2002 з безпеки продуктів з 1 січня 2005 року розпочинається виконання вимог по внутрішньому оперативному контролю (internal traceability). З 12 лютого 2005 року і до січня 2006 р вводиться виконання нових санітарно-гігієнічних правил. Вищевказані правила з гігієни вводять вимоги з внутрішнього контролю.
Це означає, що виробник повинен відслідковувати точну кількість сировини, що застосовується у виробництві кормових добавок для певного клієнта (Внутрішній контроль).

Вже починаючи з 2004 року Данск Віломікс відповідає даним вимогам, тому що при реконструкції заводу були враховані відповідні параметри для ефективного і професійного виконання вимог щодо оперативного відстеження і контролю сировини.

Виробник несе відповідальність за оперативний контроль і зобов'язаний на вимогу постачальника або покупця надавати документи на певний вид продукту.