Про компанію

Виробництво преміксів та комплексна технічна підтримка, що базується на 100-річному данському досвіді у сільському господарстві

Vilomix Ukraine — частина групи компаній Danish Agro та Vilomix Holding (Данія) — провідного у світі виробника вітамінних та мінеральних сумішей, концентратів і замінників молока для фермерських господарств та комбікормової промисловості. Професійна команда лідерів Vilomix забехпечує повний супровід клієнтів у розробці стратегії годівлі та оптимізації кормів.

Що ми робимо?

Понад 40 років наша діяльність залишається незмінною: ми — надійний постачальник  преміксів для всіх видів тварин, пропонуємо індивідуальні рішення та менеджмент для економічного зростання та максимізації прибутку своїх партнерів.

Чому партнери обирають саме нас:

  • Досвід. 40 років на міжнародному ринку.
  • Комплексний підхід. Команда висококваліфікованих експертів з багаторічним досвідом в області виробництва та оптимізації кормів, генектики, годівлі тварин та менеджменту.
  • Європейська якість продукції. Контроль якості на всіх етапах виробничого процесу, підтверджений сертифікатами ISO 9001, FAMI-QS, HACCP та внутрішньою системою контролю якості.
  • Постійний супровід та підтримка клієнтів. Ефективні комплексні рішення, що відповідають потребам кожного фермерського господарства та забезпечують його максимальну прибутковість.
  • Ноу-хау. Запровадження в українських фермерських господарствах останніх досліджень і розробок в області годування тварин, оптимізації виробництва і менеджменту від данських експертів.