« Tilbage


ВІЛОМІКС НА AGRO ANIMAL SHOW-2019

22.02.2019

Vilomix Ukraine взяв участь у наймасштабнішому в Україні виставковому заході в агропромисловій сфері.

Віломікс Україна традиційно взяв участь в IX Міжнародній виставці ефективного тваринництва та птахівництва Agro Animal Show - 2019. Ми представили перший в Україні безін'єкційна препарат заліза, розроблений спеціально для оптимізації потенціалу зростання і поповнення нестачі заліза у поросят.

Стенд Віломікс викликав великий інтерес відвідувачів виставки і став майданчиком для переговорів і обговорення актуальних питань тваринництва та годування. Ми не тільки зустрілися з постійними партнерами, з якими співпрацюємо протягом багатьох років, але і налагодили контакти з новими потенційними клієнтами. Багато клієнтів відвідали наш стенд, щоб поділитися позитивними результатами впровадження стратегії годування, розробленої фахівцями Віломікс, і дізнатися про новинки компанії.

 

Міжнародна виставка ефективного тваринництва та птахівництва — найбільший професійний захід агропромислової галузі в Україні, яке в цьому році відвідало більше 18200 осіб із 30 країн світу. На виставці було представлено 570 компаній з 23 країн світу, обговорювалися найбільш актуальні питання, були представлені інноваційні технології і продукція агропромислової галузі.

                         

В рамках виставки було проведено понад 30 бізнес-заходів, присвячених актуальним питанням агропромислового сектора України. Експерти говорили про те, яким 2018 рік був для галузі свинарства і до чого готуватися в майбутньому. У січні 2019 року українськими господарствами вироблено 224 тис. тонн м'яса всіх видів, що на 2,9% вище показника за січень 2018 року. Зате в галузі свинарства зафіксовано незначне скорочення виробництва, яке склало 0,1%. У 2019 аналітики прогнозують приріст виробництва, споживання та імпорту свинини і продукції з неї (про це пише Асоціація свинарів України). За попередніми підсумками експертів «Економічного дискусійного клубу» виробництво продукції свинарства в Україні в 2019 р. може вирости до 750 тис. т. (+ 1%). Відзначається, що в 2019 р. варто очікувати деякого відновлення споживання м'яса свиней і м'ясопродуктів на 1% до минулорічних 744 тис. т.

На даний момент в Україні багато господарств використовують в годуванні тварин зернофураж в чистому вигляді або у вигляді простих зернових сумішей, що знижує продуктивність тварин і конверсію корму, а відповідно підвищує собівартість тваринницької продукції. Крім того, виникає порушення енергетичного і вуглеводно-жирового обміну, знижується продуктивність, виникають проблеми з відтворенням. Тому невисока популярність використання комбікормів у годівлі є серйозною проблемою, яка стримує розвиток тваринництва. При цьому знижується продуктивність тварин, знижується конверсія корму і зростає собівартість тваринницької продукції.